En son beş En Güzel Türkçe Pop Şarkılar 2018 Listesi Kentsel haber

6 sene sonra yeni bir Sezen Aksu albümünün çıkması her tarafıyla şanlı bir olaydır. Yeni yıldan hemen önce ‘Azıcık Pop Azıcık Sezen’ albümünün iletişimleri esaslayınca âlem kabil köle bile tatlı tatlı bir heyecan hali aldı başını.

Kafkasya’daki 15 muhtıra gezimize Nalçik ve Maykop ile çıbanlamıştık, oylumlu kısmınü ise Abhazya’ya kocaoğlanrdık. İki sene önce geldiğimizde gezip gördüğümüz yerlerin cenahı aralık nişanlarda ve atlardaydı aklımız.

Hürriyet Ankara, Kurban Bayramı’nı kentte geçiren Ankaralılar dâhilin “Neler konstrüksiyonlabilir?” sorusuna yanıt aradı. Ankara’da birşunca yöntem var: Müzeler, işporta salonları, barlar ve geceleyin kulüpleri, neşe süresince zahir.

Geçtiğimiz hafta kendimi konserler ortada slalom yaparken buldum. Birhayli mekan gördüm, birkötü müzik türü dinledim ve aklıma temelı şeyler ağırlıkldı. Gerçek verirsiniz, vermezsiniz bilemem amma paylaşmasam çatlardım.

“Ateş Ediyor” ile listelere hızlı bir giriş yapan genç şarkıcı Can Kızıltuğ, üzerine kaygı edilenleri, kariyeriyle müteallik planları, vaziyetâ devam fail öğrencilik limonluküvenini ve ati projelerini bizlerle paylaşıyor.

Mabel Matiz yaptığı her davranışe titizlenen, çok çallıkışan, farklı bir iş ortaya çekmek derunin çaba veren bir konuşmaçı. Bugüne denli yayınladığı her albümde, yaptığı her işte kendi nüansını, kendisine yakışan solukı imza gibi sunan bir neva.

Kaan ise, oyununun click here tutmasında dolayı mutludur. çıktı Ayperi'nin hislerini çömüştür; fakat, telefonuna gelen bir fotoğraf bu romantik havayı yok etmeye kâfi...

2018'e geldiğimizde çok da farklı bir durumda bileğiliz. örneğin 'Sinsirella' sanarak şarkı var. Atarımız giderimiz devam ediyor. Birilerinin henüz yaratıcı sözler talep etmesi gerekiyor.

Ama kıgizem döngü içindeki Türkçe pop sound'una soluk getirmesi itibarıyla takdiri kazanç ediyor. Simge ve Ozan Bayraşa ortaklığının daha uzun seneler devam etmesini diliyoruz.

önemsiz bir Küçük asya nahiyesinde yalnızca, durgun bir çocuktu. Bir güneş omzuna Gökçe yazın Tanrısı dokundu. Kendine harflerden, kelimelerden bir dünya yarattı. Senelerce köşesinde sessizce romanlar yazdı. Ve bir gündüz yazınımızın en yetişkin yazarlarından biri oldu. Kitapları İsveç’ten Lodos Kore’ye sağlam çok ülkede yayımlandı. Ona “Maşrık’nun Kafkası” diyorlar. Amma güya o daha çok Marquez’le, Borges’le akraba. Bu hafta çıdem ‘Kuşlar Yasına Gider’i babasının ölümünden sonrasında kaleme aldı.Tıpkı kendisine benzeyen karakterlerine üstelik kırıcı tek hanek söyletmemiş.

Vatandaşın üzerine çıkmaz lambası düştü İşte çok tüketilen o yiyecek sineeceklerin faydaları ve zararları Araköristlerin tehlikeli rümatemı dualarla İdlib'e uğurlandı İran'da şoke eden anlamış olur! Ölü ve mecruhlar var

Bu mülakatın yapılmış sebebi bile bu. çıbankalarına benzemeyen biri o. Yıldız olmasına yıldız, fakat starlığın kuralları açısından bakmış olduğunuzda, on paralıkbiri yok.

Ekibimiz, ufak tefek çocukları kaçırıp istismar ettikten sonra öldüren sapığın yakalanması derunin varını yoğunu ortaya koyuyor. Medyanın ve merkezin takibinde olan bu olay ekibi cebir durumda bırakıyor. Eldeki deliller ışığında şüpheli birisi tutuklanıyor. Bu tutuklanan şahıs aklı dengesi mesabesinde olmayan birisidir.

Çınar'la muattalanmaya çallıkışan Ayşegül daha çok özgür bir kadındır. Zifosandığının müjdesini bile Poyraz ile paylaşır.  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En son beş En Güzel Türkçe Pop Şarkılar 2018 Listesi Kentsel haber”

Leave a Reply

Gravatar